O nas - Apogeum film
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

Firma swoje korzenie ma w 1977 roku, kiedy to Jacek Kopczyński senior nabył pierwszy zabytkowy pojazd DKW F7 Cabrio. Współpraca z filmem rozpoczeła się w 1978 roku („Kartka z podróży).

Zainteresowanie zabytkową motoryzacją przerodziło się powoli w pasję która trwa do tej pory. Dziś zbiory pojazdów zabytkowych liczą ponad 100 egzemplarzy. Wśród nich jest również ten pierwszy. Hobby to zaowocowało również wieloma znajomościami w świecie kolekcjonerów, zdobywaniem wiedzy związanej nie tylko z historią motoryzacji.

Na początku lat 90 została zapoczątkowana giełda Moto Weteran Bazar. Dziś to przedsięwzięcie jest jednym z największych w Europie. Współpraca z filmem czy teatrem o nie tylko wynajem, ale również konsultacje odnoszące się do pojazdów i uzbrojenia.

Pojazdy co roku biorą udział w inscenizacjach historycznych, uroczystościach patriotycznych, wystawach i akcjach charytatywnych.